wtorek, 1 września 2015

Kasik w DT Cherry Craft

Witam Was bardzo serdecznie :))
Niedawno zakończył się nabór do naszego DT Cherry Craft.
Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia - z przyjemnością odwiedziliśmy wszystkie blogi, galerie, miejsca gdzie umieszczacie zdjęcia swoich prac, dziękujemy że napisaliście "coś o sobie" - dzięki czemu bardziej mogliśmy Was poznać :)) strasznie fajnie, że tyle osób chciało do nas dołączyć...
Ale niestety miejsc w naszym DT nie było za dużo, a i tak postanowiliśmy go bardziej rozszerzyć niż wcześniej planowaliśmy...
Wśród wszystkich zgłoszeń naszą szczególną uwagę zwróciły prace czterech dziewczyn - więc w ciągu najbliższych 4 dni chcielibyśmy Wam je zaprezentować :)))
 
Dzisiaj przedstawiam Wam pierwszą z nich:
 
Kasik
 
 
"Jestem Kaśka - Kasik. Pokochałam papier w 2012 roku i z małą przerwą (prawie dwuletnią) jesteśmy razem do dziś :)
Prowadzę bloga Papierowe Czary Mary - http://www.papieroweczarymary.pl/ oraz stronę na Facebooku - https://www.facebook.com/papieroweczarymary.
W moich pracach dominują kolory jasne, pastelowe. Lubię pracować z kwiatami, tekturkami, ostatnio coraz częściej z grafikami. Mam wyrobiony swój własny styl, ale wciąż uczę się czegoś nowego i udoskonalam swój warsztat. Zapraszam do odwiedzania moich "twórczych zakątków", być może wpadnie Wam w oko coś, co pomoże Wam się zainspirować:)
Buziaki. Kasik."
 
a tutaj kilka prac byś mogli poznać jej twórczość :)))
 
Mam nadzieję, że Wam również podobają się jej pracę - bo od dzisiaj będzie wspólnie z nami Was inspirować :)))
 
pozdrawiam serdecznie, Kwiat_wisni7

1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.