wtorek, 4 listopada 2014

ZACZYNAMY :)))

No to zaczynamy :)))
Witam Was bardzo serdecznie i z ogromną przyjemnością zapraszam Was do nowego miejsca w sieci dla wszystkich osób zajmujących się rękodziełem - szczególnie scrapbookingiem, ale również tych co uwielbiają ręcznie wykonane przedmioty :)))
 
 Jest to blog sklepu internetowego www.cherrycraft.pl , który powstał z miłości do scrapbookingu oraz z pasji do tworzenia i podziwiania pięknych, ręcznie wykonywanych produktów...
sama zajmuję się rękodziełem i stworzenie sklepu z produktami do tworzenia było moim marzeniem... i po wielu miesiącach pracy udało mi się go stworzyć.
 
w moim sklepie znajdziecie produkty, które sama używam w moich pracach lub takie jakie chciałabym używać...  wszystkie produkty są starannie wybierane... od najlepszych producentów :)))

Na blogu tzw. dzienniku inspiracji - który jest nieodłączną częścią sklepu - będą zamieszczane prace wykonane z produktów ze sklepu, zastosowanie narzędzi, różne kursy/tutoriale oraz porady i podpowiedzi, jak również informacje o nowościach, zabawy wyzwaniowe z nagrodami i candy :))
 
Mam nadzieję, że to miejsce stanie się również dla Was miejscem inspiracji i pozytywnej energii...
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.